Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Propozice

5.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY

družstev a jednotlivců

Závod je určen pro psovody do ročníku narození 1969. 

 

Kde: Krytá hala Beroun

 

Kdy: sobota a neděle , 26.10. a 27.10. 2019

 

Prezence: 8.15 – 8:45 (9.00 prohlídka prvního parkuru)

 

Program :

Sobota MRS družstev                     neděle MRS jednotlivci

Jumping hra                                  jumping hra 

jumping – 1.kolo                            agility 1. kolo   

agility – 2.kolo                               jumping 2.kolo

(ve 2. kole se startuje v pořadí podle umístění z prvního kola)

 

Rozhodčí: Alice Boháčová, Grygar Antonín

 

Startovné: 750,- Kč/tým/ víkend (nečlen KAČR + 200,- Kč), další pes stejného psovoda 650,- Kč/tým/víkend (nečlen KAČR + 200,- Kč)

splatné na konto: 2500511236/2010 , VS číslo VP, zpráva pro příjemce „ vaše jméno + MRseniorů“. Z důvodu vysokých nákladů nevratné, o náhradnících rozhoduje pořadatel.

 

Přihlášky: přihlašování je možné pouze elektronicky na stránkách www.kacr.info

Družstva budou čtyřčlenná, složená ze stejné velikostní kategorie. Název a složení družstva je nutné zasílat mejlem iv.fr@seznam.cz.

Vyhodnocení:

Hra

Jednotlivé běhy agility a jump

Součet běhů MR družstva a jednotlivci

 

Podmínky účasti: Psi, kteří se účastní závodů, musí být klinicky zdraví s platným očkováním, starší 18 měsíců. Každý účastník je povinen řídit se zákonem na ochranu zvířat proti týrání a Soutěžním řádem KA ČR. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem ani za ztrátu, zranění nebo úhyn psa či zranění psovoda, za odložené věci.V hale bude přítomen pouze psovod se psem který závodí a dva další, kteří se připravují na start. Ostatní mohou být v hale pouze uzavřeni v kenelkách či klecích.  Příchod na start řídí pořadatelem určená osoba. Čas se měří elektronickou časomírou.

 

V souladu s účinností nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů Vás tímto upozorňuji, že závod bude fotograficky dokumentován. Účastí na této akci automaticky souhlasíte s uveřejněním fotografií na webu a sociálních sítích.

 

Podmínky areálu: Účastníci se mohou pohybovat pouze v prostorách, které jsou pro ně určeny. Pes musí být  venčen pouze v místech k tomu vyhrazeným, úklid exkrementů po vašem psovi považujeme za samozřejmost. Kouření pouze na vyhrazených místech. 

 

Občerstvení: Zajištěno

Informace: iv.lounky@seznam.cz, 602458352

 

 

TOPlist